Světlo, organizmy, DNK a lingvistika

Autor: Jiří Matějka <mate@avonet.cz>, Téma: Alternativní medicína, Zdroj: redakce, Vydáno dne: 17. 01. 2017

Shrneme-li všechny tyto poznatky, dospějeme k úplně nové formě genetického inženýrství, možná dokonce i
nové genové terapii...

Esoterici a duchovní učitelé odedávna vědí, že naše tělo je programovatelné řečí; slovy a myšlenkami. Nové objevy ukazující jak věda postupně splývá s duchovní pravdou.

… genetická informace každé buňky může vždy provést nezbytné úpravy. Tím se lze předejít nebo alespoň zastavit onemocnění jako rakovina či AIDS, a navíc, zpomalit proces stárnutí.

Světlo je nejstarší a nejdůležitější potravou světa, a navíc - chápáno jako elektromagnetické vlny - dokonalé paměťové médium. Zvířata a lidé však mají metabolizmus, který nespočívá na chlorofylu, ale na červeném krevním barvivu, hemoglobinu. Nemohou proto měnit světlo na potravu fotosyntézou, ale musí se živit rostlinami nebo jinými živočichy. Přesněji řečeno, parazitují na rostlinném světě, který by mohl existovat bez nás - ale my bez něj ne. Neměli bychom na to nikdy zapomínat, když jen pro zisk kácíme
další a další lesy.

Světelnou pamětí v těle není nic jiného než samotná DNK. Charakteristická forma této obří molekuly – dvojitá spirála – dělá z DNK ideální přijímač elektromagnetických vln. Se strany je to protáhlá plochá anténa, jenž může velmi dobře zachytit elektrický impuls. Pozorována shora má tvar prstence a je tudíž i velmi dobrá magnetická anténa. DNK donutí molekuly oscilovat. Fyzikálně se takovému systému říká harmonický oscilátor.

Rezonanční struktura DNK neodpovídá dnešní struktuře lidského jazyka. Vědci po staletí hledají původ lidského jazyka. DNK a genetický kód existoval už dlouho předtím, než první člověk poprvé artikuloval slovo! Kde vznikl první jazyk?

Živé bytosti nosí v každé tělesné buňce vysokorychlostní technické vybavení: mikročip o paměťové kapacitě 3 gigabity. Ten přijímá elektromagnetické informace z okolního prostředí, ukládá je a – v pozměněné formě – je může i vysílat.

Na univerzitních klinikách se již dnes využívá zařízení, v nichž jsou nemocní rakovinou vystavováni kmitočtově modulovanému ozáření magnetickým polem. Výsledky jsou slibné. Tak jako ohlasy a sdílení zkušeností s novým magnetickým generátorem mpg30.

Shrneme-li všechny tyto poznatky, dospějeme k úplně nové formě genetického inženýrství, možná dokonce i nové genové terapii →

 

 


 

Celý článek najdete v novém čísle měsíčníku WM magazín č. 181, které vyjde 24. 1. 2017


Časopis WM magazín vychází v tištěné a elektronické podobě. Předplatné tištěné verze zasíláme i na Slovensko. Elektronickou verzi odebírají čtenáři z celého světa.

Podpořte nás předplatným, děkujeme → objednávka zde, nebo emailem, nebo telefonicky: jirimatejka@wmmagazin.cz; Tel: +420 777 770 609