WM magazín č. 167/168

Autor: Jiří Matějka <mate@avonet.cz>, Téma: OBSAH ČÍSEL, Zdroj: redakce, Vydáno dne: 12. 12. 2015

WM magazín dvojčíslo 167 - 167 vyšel 15. 12. 2015. Časopis vychází v tištěné i elektronické podobě. Předplatné zasíláme také na Slovensko. Objednávka zde.Dopis Víta Pokorného válcuje internet
Toto je dopis rozhořčeného Čecha. Proč žaluje Evropu a proč žaluje Francii? Necháváme ho v plném znění. Již nyní text  Víta Pokorného sdílelo více než 21 tisíc lidí. V čem je jeho síla? Posuďte sami!


Návod na život
1. Když se ti něco líbí – řekni to; 2. Když se ti něco nelíbí – řekni to... 24. Žij dneska, protože včerejšek už není a zítřek být ani nemusí.


Bude válka. Už se to rychle blíží.
Není způsob, jak zabránit magorovi přijít do školy a zastřelit děti, racionální ochrana tu není. Není zde ani racionální řešení uprchlické rize. Světové dluhy nemají jiné východisko než válku a k té se rychle blížíme.

www.freedigitalphotos.net/Sira Anamwong
Prezident
Ruský dokument o Putinovi. Moderní společnost nepotřebuje koalice a politické strany. Potřebuje vizi a vůdce, který hájí práva občanů na normální život. Zajímavé video. Posuďte sami. Video Prezident můžete vidět zde: http://www.wmmagazin.cz/video/prezident/video-prezident-putin.htm


Artefakt z labyrintu Ravne
Podzemní labyrint Ravne je komplex prehistorických chodeb pod pyramidou Slunce v bosenském Visoku. Kovový artefakt z Ravne byl nalezen hluboko v podzemí, kam lidská noha nevkročila tisíce let. Existují dva výklady nejranějších dějin lidstva. Oficiální věda tvrdí, že vývoj probíhal plynule. Druhý výklad vypráví o existenci vznešených civilizací, které zničila hrůzná katastrofa.


Phobos se rozpadá
Rozpad marsovského měsíce Phobos, řecky Děs, již započal. Měsíc Phobos obíhá planetu Mars ve vzdálenosti kolem 6.000 km od jeho povrchu, což je velmi blízko.


Obelisk, prehistorický rovník a poutní místo v bosenských horách
Informace, které zde najdete, jsou zcela unikátní. Doposud nebyl proveden žádný odborný výzkum obelisku v Bakiči. WM magazín a Nový cestovatel z.s., byli první, kdo se pokusil zjistit fakta o tajemném monumentu v bosenských horách. Měření a souvislosti budou pro historiky zřejmě šokující a nepřijatelné. Přesto trvám na všem, co zde můžete jako první číst.


Utajená historie
Většina z nás si vzpomene na poslední scénu v oblíbeném archeologicko-dobrodružném filmu Indiana Jones a hledání ztracené archy, v níž je významnř historický artefakt, archa Úmluvy z Jeruzalémského chrámu, uzamčena do dřevěné bedny a uložena do obrovského skladiště, aby ji už nikdy nikdo nespatřil. Tím bylo zajištěno, že nebude třeba přepisovat učebnice dějin a žádný profesor historie nebude muset revidovat obsah přednášky, s níž v poklidu vystačil posledních čtyřicet let.


Šest otázek k prastaré civilizaci
V současnosti stojíme před bezpříkladným zlomem v lidské historii. V posledních letech se utvořily dvě verze dávné historie. Jedné budeme říkat „alternativní“, na tu druhou se budeme odvolávat jako na „oficiální“.


Proč alchymie?
Mezi chápáním přírody prostřednictvím přírodovědných disciplín a tím, co představuje alchymie, je rozdíl. Současná věda bere přírodu jako lehkou děvu, s níž si vědátoři mohou dělat co se jim zlíbí v domnění, že jako její páni nemusí nic platit. Omyl, zaplatit se musí vždy, za vše a tvrdě. Alchymie naproti tomu přírodu následuje a umožňuje její kvalitativní proměny.


Vakcína proti tuberkuloze
Již jsem se setkal s hrubým nátlakem a upozorněním, že určité informace (některé jsou obsaženy v tomto článku) není vhodné masově šířit. Předpokládám a doufám, že ve WM magazínu, tedy formou do značné míry diskrétní, nijak neohrozím cíle zájmových skupin.  (MUDr. David Studnička).


Kód DNK vyvrací evoluční učení
Nedlouho poté, co vědci narazili na nový vesmír skrytý uvnitř živé buňky, následoval nečekaný objev informačních systémů, mnohem komplikovanějších než cokoli, co vůbec kdy vymyslely nejlepší mozky lidstva. Jak se sem dostaly, a co to znamená pro evoluční teorii?


Předstíraná medicína
Kvalitní obecná zdravotní péče existuje jen ve světě fantazie. Ačkoliv zájmová sdružení, výzkumníci a výrobci léků slibují zlepšování zdraví a kvalitnější život, skutečnost je naprosto jiná. Množí se chronické nemoci, rychle rostou náklady na zdravotní péči a to vede zaměstnavatele k finančním problémům, statisíce lidí jsou doslova zabíjeni vedlejšími účinky léků.


Méně lékařské péče znamená lepší zdraví
Podle posledních studií se ukazuje, že méně léčebné péče je často lepší než více. Debaty o nadužívání služeb medicíny se soustřeďují hlavně na nákladovost. Existují obavy, že omezení výdajů na zdravotnictví by vedlo k redukci lékařské péče. Realita ale ukazuje, že její redukování mívá často opačný následek: vede ke zlepšení zdravotního stavu obyvatel.


Příčinu rakoviny objevili již v roce 1923
Základní příčina rakoviny byla oficiálně objevena před rokem 1923 a její objevitel za to dostal Nobelovu cenu za medicínu. Ví o tom jenom malý počet lidí na světě, protože tato pravda je před veřejností, bohužel, skrývána.¨


Rakovinotvorný parazit
Zevrubné vyšetření ukázalo, že kromě nákazy tasemnicí dětskou má rakovinné metastázy v plicích a mízních uzlinách. Odebrané nádorové buňky pocházejí z parazita a nikoliv pacienta. Cizí organismus, parazitická tasemnice dětská, v jeho organismu fungoval jako metastazující nádor.


Pravda o mléce
V historii existuje mnoho mýtů a postupů jak se uzdravit. Ve středověké Anglii svazovali nohy králíka kolem krku svých dětí, aby vyléčili nemoci. Lékaři tvrdili, že slina má léčivé vlastnosti, proto svým pacientům plivali do rány. V současné době je to mýtus kolem zdravotních účinků mléka. Abych byl přesnější – mýtus kolem kravského mléka. Pití mléka pro lepší zdraví je mýtus. Proč je mléko špatné pro vaše kosti?


Chřipku porazíte horkou polévkou
Vědci „odhalili“ něco, co naše babičky a maminky dobře znaly. Ti starší si vzpomenou – co byla první věc, kterou dostali, když byli nemocní? Nikoli paralen – ale horkou polévku.


Léčba pulsním magnetickým polem
Opakované vystavení poškozené tkáně pulsujícím magnetickým polím podle všeho, může být velká část poškozené tkáně nebo tkáně jizvy velmi rycgle opravena/odstraněna a nahrazena normální zdravou původní tkání. Magnetický pulser MPG30 (bude k dostání na začátku února 2016) lze doporučit pro experimentální léčbu kloubů a poškození chrupavek, šlach, vazů, srůstů a poškození svaloviny po operacích a úrazech, a také experimentálnímu léčení rozličných infekcí.

MAgnetiský puser - vrobce becktechnology.eu - bude k dostání v únoru 2016
Kamenné koule - II.
Z Austrálie na Kavkaz. Pokračování seriálu o světovém fenoménu kamenných koulí. Kamenné koule jsou velká megalitická záhada našeho světa.


Velká lékárnička dědka kořenáře - III.
Pokračování seriálu a účincích bylinek a bylinných preparátů od Dědka kořenáře.


Pokud nevíte co s volným časem, pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde → Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)