WM magazín č. 162 - 163

Autor: Jiří Matějka <mate@avonet.cz>, Téma: OBSAH ČÍSEL, Zdroj: Jiří Matějka, Vydáno dne: 28. 06. 2015

Velké letní dvojčíslo vyšlo 29.6.2015. Objednejte si předplatné tištěné, nebo elektronické verze. Předplatné zasíláme čtenářům v ČR a na Slovensku.

 

 

Roční předplatné tištěné verze  Roční předplatné elektronické verze

 

O vodě jinak
Tělo potřebuje obyčejnou vodu. Čekání na žízeň znamená zemřít předčasně a velmi bolestně. Když má tělo nedostatek vody a podávají se mu na to léky, tato osoba přirozeně zemře, protože léčba umlčuje mnohá volání těla po vodě, ale nenapravuje dehydrataci.


Konopím proti parazitům
P říslušníci pygmejského kmene Aka, kteří žijí v oblasti Lobaya ve Středoafrické republice, mají výrazně méně střevních parazitů, pokud kouří konopí.


Lži o opalování
Většina lidí si myslí, že sluneční svit a záření je špatné, nebo dokonce škodlivé. Opak je pravdou. Tento rozšířený názor je výsledkem chytré marketingové kampaně ve prospěch velkého obchodu s kosmetikou. Tyto lži vás mohou přivést až k rakovině.


Pocení detoxikuje
Nový výzkum odhalil něco pozoruhodného o tom, proč se tělo potí. Mimo známou roli v regulaci tělesné teploty bylo zjištěno, že pocení usnadňuje odstraňování nahromaděných těžkých kovů a petrochemických výrobků. To znamená, že pokud chceme být zdraví, měli bychom vyvinout pravidelné úsilí a více se potit.


Smrtící iluze zvaná cukrovka
Nejen americkému diabetikovi lékař nikdy neřekne, že cukrovku lze vyléčit. Ve skutečnosti kdybyste začali hovořit o vyléčení, začne se pravděpodobně rozčilovat a stane se iracionálním. Školní lékařská kvalifikace mu totiž umožňuje užít jen termín „úprava stavu pacienta“. Slovo léčba pro něj eexistuje.


Cukrovka a rakovina jsou vymyšlené nemoci
Jméno profesora Ivana Pavloviče Neumyvakina se více než 40 let pojí s alternativní medicínou. Cukrovka a rakovina jsou vymyšlené nemoci, parkinson neexistuje, pokud máte zdravá střeva, k čemuž napomáhá gymnastika. Chůze zase zabraňuje zvýšenému krevnímu tlaku, kategoricky tvrdí tento vědec, který vytvořil medicínu pro kosmonauty.


Záření z Wi-fi zpomaluje růst a vývoj
Mezi klíčové škodlivé zdroje v domácnosti patří také notebook, tablet či smartphone připojený k domácí či veřejné internetové síti. Také špatně těsnící dvířka mikrovlnky (většinou propouští mnohem více záření, než je zdrávo), domácí bezšňůrový telefon, dětská chůvička.


Labyrint Ravne a cukr v krvi
Test časopisu WM magazín. Vliv pobytu v tunelech Ravne na úroveň glukózy v krvi je nepopíratelný a zdá se být i trvalejším, zatímco krevní tlak není pobytem nijak zvlášť ovlivňován. Lze jej tedy doporučit, i když u osob s cukrovkou by bylo vhodné kompenzaci úrovně glukózy provádět i po dobu pobytu.


Průlom v labyrintu Ravne
Deset let archeologickéch průzkumů bosenských pyramid přineslo mnoho zajímavých okamžiků a dramatických objevů v rozporu s oficiálním výkladem historie. Objev nových podzemních chodeb v labyrintu Ravne. Když to shrneme, tak celková délka nově objevených otevřených chodeb labyrintu Ravne je 127 metrů. To je skvělá informace.


Tři televizní štáby navštívily bosenské pyramidy
V jeden den navštívily celkem tři televizní štáby, Z Brazílie, Německa a Bosny, labyrint Ravne a pyramidu Slunce ve Visoku. Německý televizní štáb zůstane ve Visoku celkem 20 dní.


Skrytá síla tmy
Za naprosté tmy se vytváří hormon melatonin, který působí proti nádorovému bujení. Pobyt působí blahodárně na kardiovaskulární, imunitní i endokrynní systém. Hormon melatonin zpomaluje proces stárnutí. Pobyt ve tmě je hlavně o Vás, o sebepoznání, o utřídění či přehodnocení si myšlenek a samozřejmě i o regeneraci Vašeho těla.


Prekyslenie organizmu
Strava vie dokázateľne výrazne ovplyvniť pH moču. Je teda samotné pH moču dôležité? Nie. Teda jedine, žeby malo mať vplyv na glazúru záchoda. 5 otázok a odpovedí súčasnej vedy na prekyslenie organizmu.


Důkaz potopy – III.
Není pochyb o tom, že tihle lidé byli pohřbeni rychle nějakou katastrofou, třeba povodní. Části některých ostatků ještě drží pohromadě. To svědčí o rychlém pohřbení. Zdá se, že zmíněné lidi pohřbila táž katastrofa, která pohřbila i dinosaury v tomhle útvaru na rozhraní dvou světadílů. Lidé i dinosauři nepochybně žili v téže době. Co z toho vyplývá? Jak vidíte, existuje značné množství důkazů, které očividně ničí naši zažitou představu o organické evoluci i dějinách země.


Sedm divů kolem hory St. Helens
Popsaných sedm divů je sedm geologických událostí, následků erupce v roce 1980. Protože se udály náhle, geologicky vzato prakticky v jediném okamžiku, vzdorují evolučnímu myšlení, které připisuje těmto útvarům stáří miliónů let. 1. Hory změněné k nepoznání za deset hodin. 2. Kaňony vytvořené za 5 měsíců. 3. Poušť vytvořená za pět dní. 4. Geologické vrstvy vytvořené za tři hodiny. 5. Říční koryto vytvořené za 9 hodin. 6. Ponořené dřevo vypadá za 10 let stejně, jako v místech mnoha jiných prastarých pralesů. 7. Nový model rychlejší tvorby uhlí.


Lidé byli obři
V historických kronikách 19. století jsou popisovány nálezy kostry pařící lidem neobvykle vysokého vzrůstu. V roce 1821 byly ve státě Tennessee nalezeny trosky kamenné zdi, a pod ní dvě kostry lidí vysokých 215 centimetrů. Při stavbě skladu obilí ve Wisconsinu nalezli pracovníci v roce 1879 velké obratle, kosti a lebku „neuvěřitelné velikosti“.


Pohádka o hospodářském růstu
Naše „socialistická“ vláda se bije v prsa, jak zajistila meziroční 3,3% hospodářský růst v I. kvartálu tohoto roku. Byla toho plná média a pěly se oslavné ódy. Ve skutečnosti poklesl hospodářský růst 9,6%!


Česko je horní paluba Titaniku
Budoucnost Evropy už probíhá, docela viditelně, a to na několika frontách: Předluženost všech států vede nezadržitelně k finančními krachu, pravděpodobně už letos. Islamizace se zrychluje a není vidět žádný signál, že by někdo z mocných měl chuť a sílu ji zastavit. Většina evropských zemí odzbrojuje, zatímco džihád sílí a má už v Evropě početnou armádu. Středomořská invaze dosahuje počtu 5 000 týdně, s padesáti miliony ve frontě. Jestli se něco prudce nezmění, máme před sebou posledních deset let sladkého života.


Střední třída představuje to nejzdravější?
Tyler Durden: „Utrácejí peníze, které nemají, za věci, které nepotřebují, aby udělali dojem na lidi, které nemají rádi“. Když budou lidé budovat skutečné bohatství, namísto hromadění jeho vnějších znaků, bude jim, tedy nám všem, lépe.


Do Evropy nemíří žádní uprchlíci
Z novin mám pocit, že kdesi v Africe vybouchla sopka, zemětřesení vyhladilo část obyvatel, pobřežní vesnice smetla následná přílivová vlna a chaosu zneužil jakýsi tajemný krutovládce, který chce vyhladit všechny obyvatele. Ženy a děti, stejně jako senioři, již zemřeli a posledními přeživšími,kteří hledají s pásu na lodích do Evropy, jsou mladí muži.


Test generátoru BG3
Provedli jsme test multifunkčního generítoru BG3 - mikroproudy stimulují ke zdravému růstu.