WM magazín č. 157

Autor: Jiří Matějka <mate@avonet.cz>, Téma: OBSAH ČÍSEL, Zdroj: redakce, Vydáno dne: 18. 01. 2015

WM magazín č. 157 vyšel 19. 1. 2015. Časopis vychází v tištěné i elektronické podobě. Předplatné zasíláme také na Slovensko. Objednávka zde.

Roční předplatné tištěné verze  Roční předplatné elektronické verzeZdravotní přínos labyrintu Ravne
Rozhovor s Dr. Osmanagichem. Ve Visoku je největší a nejstarší pyramidový komplex na světě. Pod pěti pyramidami je pravěká síť chodeb a komor, které jsme nazvali „Podzemní labyrint Ravne“.Naše buňky bojují proti škodlivému záření. V labyrintu jsou ochráněny a každá buňka může dělat svou práci, jak tělo potřebuje. Můžou zahájit proces regenerace a samo léčení.
.

Masaker v Paríži, niečo tu nesedí
A predsa: stret medzi slobodou slova a fanatizmom by mal mať nejaký elementárny zmysel. Ale karikatúry proroka Mohameda v satirickom týždenníku? Aký to má zmysel? Veď pochybné už boli tie v Dánsku. Kto sa smeje na takýchto karikatúrach, komu sú smiešne, komu sú potrebné, kto o ne vôbec stojí? Priznám sa, že nepoznám nikoho, ktorý by sa váľal od smiechu nad takou karikatúrou.
.
 

Blackout
Pro případ sabotáže jsou rozvodné systémy vůbec nejhůře chráněny. Nepočítá se s tím, že by někoho taková pitomost napadla. Stejně tak se nepočítá, že by někdo k takto rozsáhlé akci byl logisticky schopen shromáždit finanční prostředky, technické a odborné zázemí. Plošný výpadek elektřiny na rozsáhlém území, je černou můrou pro celá města, regiony, státy, i kontinenty. Stejně tak je bez výjimky postrachem všech současných vládních garnitur, kdy blackout a následná anarchie by mohla pro vládnoucí skupiny znamenat oblíbenou lidovou kratochvíli – věšení na kandelábry.

DMSO
Terapeutický princip DMSO spočívá v možnosti opravit poškozenou buňku – je zhojená a obnovena do téměř normálního stavu – prostřednictvím záměny vodní struktury v jejím nitru. DMSO kromě toho změnou prostupnosti buněčné membrány upravuje režim ustanovující, co do buňky vstupuje a vystupuje. Tvorba volných radikálů jako hydroxylů, chloridů a dalších, je jedním z hlavních faktorů ovlivňujících průběh onemocnění bez ohledu na stadium nemoci. Toto je hlavní příčina, proč je DMSO coby „lapač volných radikálů“, při léčení mnoha stavů, jako rakovina, artritida a kornatění cév, tak užitečný.

Fakta, které ti změní pohled na svět
Z tiskové konfrence. Vím, že absence důkazu není důkaz absence. Vždy fotografie vyretušujeme předtím, než je dáme veřejnosti. UFO havarovalo, a tým vědců to jel prozkoumat. Vylétli z vody a zamířili do vesmíru. Mimochodem, objevili jsme základnu na odvrácené straně Měsíce. Bosna: Bezhlučný let objektu trval pár minut, než zmizel v mracích nad bosenskou pyramidou SLunce. Po stranách zářil červenou barvou, uprostřed bíle. Za ani ne 10 minut se ozývalo nad mraky burácení několika letadel. Toto je nepopulární pravda. Jsem ochoten před kongresem svědčit, že tyto tajné operace existují. 
.
 
.
klikni na obrázek a spustíš animaci z Visoka (cca 4 MB)

Do Světla
Vyzkoušel jsem transvitálně odvést do Světla tři spřízněné laskavé duše různě zemřelých na přání jedné vnímavé klientky. A byl to nesmírně zajímavý zážitek. na zemi jsme jako živí toliko hosty, ne vlastníci a ne navždy, ale jen na pouhou chvíli. A jestli zem a naše statky skutečně někomu patří, tak to jsou duše těch, kteří do ní vložili svoji vůli, víru, lásku, um a nakonec i sebe.

Případ Caričina
Představte si malou vesnici nedaleko Sofie. Život zde plyne tiše a spokojeně až do dnešních dní! Z ničeho nic se zde objeví vojenská vozidla, obsadí centrum vesnice a prohlásí celou oblast za přísně tajnou. Co se zde stalo? Co objevil v Caričině generální štáb bulharské armády? Za prvé! Je to největší tajemství světa. Je to největší bulharský příběh - tajná vojenská operace v Caričině. Našli podzemní komory. Jde o město mimozemské civilizace? Podivné létající objekty tomu nasvědčují. Za druhé! Jak to bylo s jasnovidkyní Wangou? Baba Wanga o všem věděla! Výzkum v Caričině je největší tajemství dnešní doby. 
.


Jak fungují americké výzvědné služby v Česku?
Jak Američané získávají spolupracovníky v naší zemi? Proč má BIS svázané ruce? Svědectví bývalého příslušníka vojenské kontrarozvědky VKR. Američané často špehují své partnery. Špehují hlavně partnery. Protože špehovat nepřátele už je mnohem složitější, protože ti si dávají pozor. ČR je závislé z 89% na exportu do zemí EU. To je jasné, že vaši politici se bojí udělat krok vedle, mimo oficiální direktivu z Washingtonu. Chtěl jste říct z Bruselu? Ne, nechtěl. Bruselská politika je politika Washingtonu. Kdyby Brusel dělal bruselskou politiku, hodil by naše americké sankce proti Rusku pánu Obamovi na hlavu a ještě by mu pěkně zkopali pozadí.

Sovětský příběh atomové kulky
Popis atomových střel lze nalézt v sci-fi povídkách, ale jen málo lidí ví, že taková munice byla realita v bývalém  SSSR. Jedna střela může roztavit obrněný tank, zatímco několik atomových kulek by zničilo vícepodlažní budovu. Proč Sovětský svaz musel ukončit výrobu tak silné munice?

Harmonické frekvence snižují obsah alkoholu a cukru v tekutině
Účelem testu bylo změřit obsah alkoholu v tekutině před a po působení mikroproudů z výstupu generátoru BG3. Obsah alkoholu v testované tekutině se snížil o 2,4 %. Při změně obsahu alkoholu o 1%, dochází současně i ke změně obsahu cukru o 10 %. Působením harmonických frekvencí generátoru BG3 došlo po 15 minutách ke snížení obsahu cukru v testované tekutině o 20 %. 
.
 
.