WM magazin eshop • ISSN 1213-6816

Akční nabídka

Momentálně nejsou žádné slevy

Newsletter

Kanál RSS

Nejsou dostupné žádné zprávy RSS
Reklama

MPG30 PRO VLASTNÍKY BG3

MPG30 PRO VLASTNÍKY BG3

Magnetický pulsní generátor MPG30 pouze pro vlastníky generátoru BG3. Vážíme si vaší důvěry při zakoupení BG3. Pouze pro vás je určena tato speciální nabídka.

Více detailů


8 400 Kč s DPH


MAGNETICKÝ PULSNÍ GENERÁTOR MPG30

Novinka - Magnetický pulsní generátor MPG30. Nový přístroj, který produkuje magnetické pulsy. Přístroj byl navržen podle Dr. Becka. Magnetické impulsy přispívají k harmonizaci organizmu, zvyšují vitalitu a bioenergii. Magnetické pulsy pronikají 12 až 15 cm do organiké a neorganické hmoty.

 

Obsah balení:

- magnetický pulsní generátor MPG30
- plastové přenosné pouzdro
- manuál

Nové možnosti


S novým magnetickým pulserem MPG30 můžete provádět vlastní laboratorní testy. Magnetické impulsy způsobují změny ve všech tekutinách, organických a neorganických hmotách. Pulsní magnetické pole je přirozené. Magnetické pulsy dokážou přenášet informace a energie. Přenosem energie se zabýval Nikola Tesla. Magnetismus je energie, která je kolem nás. Moderní fyzika nedokáže popsat a vysvětlit, co je to Energie. Magnetický pulser MPG30 je malý, ale výkonný zdroj životní Energie.

První test nového pulseru


Vývoj magnetického pulseru byl dlouhý. Mnohem delší a náročnější byly zkoušky ve státní zkušebně. První zkušební kusy jsme poskytli pro nezávislé testy. Výsledek prvních testů můžete vidět zde: MPG30 - první testy.

Další testy budeme postupně zveřejňovat.

 

Pokud jste zakoupli generátor BG3 u nás, nebo u našich prodejců, platí tato pro vás tato cena. Ověření probíhá kontrolou údajů, které uveďte při objednávce - e-mailem: jirimatejka@wmmagazin.cz, nebo telefonicky +420777770609.

Upozornění: Magnetický pulsní generátor MPG30 není lékařské zařízení.

Košík  

(prázdný)

Hledat

U nás najdete

eKnihy Předplatné