WM magazin eshop • ISSN 1213-6816

Akční nabídka

Momentálně nejsou žádné slevy

Newsletter

Kanál RSS

Nejsou dostupné žádné zprávy RSS
Reklama

WM magazín č. 166

WM magazín č. 166

Časopis WM magazín ke stažení ve formátu pdf. Po úhradě vám zašleme e-mailem link ke stažení zakoupeného čísla.

Více detailů


50 Kč s DPH


Roční předplatné tištěné verze Roční předplatné elektronické verze

 

Čemu věří skeptici v medicíně?
Ve světě medicíny si „skeptikové“ nárokují, že jsou výhradními ochránci intelektuální pravdy. Každý, kdo se opováží s nimi nesouhlasit, je prostě jen šarlatán, jak tvrdívají. Stručně řečeno, skeptici jsou naklonění vakcínám, mammografům, farmaceutickým produktům a chemoterapii.


Lež o mikroorganismech
Naučili nás strachovat se z mikroorganismů, patogenů, virů nebo bakterií, které do nás pronikají zvenčí. Takový je totiž Pasteurův model nákazy. Tento náhled následně vytváří závislost na výrobcích léků, které by nás měly ochraňovat před útočícími mikroby. A proč všechny vakcíny nebo antibiotika nakonec selhávají, aby navíc ještě způsobovaly vznik nových superbakterií?

Každý šestý lékař je závislý
Každý šestý lékař je závislý na alkoholu nebo drogách. Třetina mladších lékařů a pětina lékařek také připouští, že již užívali konopí, kokain, extázi nebo halucinogenní drogy. „Tento problém se v budoucnosti stane ještě naléhavějším, neboť závislost na alkoholu a drogách se v současné populaci stává stále běžnější,“ tak zní vyjádření vlády k tomuto problému.Obyčejná voda - II.
Voda je nejrozšířenější látka na celé naší planetě, doprovází náš na každém kroku. Víme však, jaká tajemství v sobě tato síla přírody ukrývá? Odkud se vzala? Kým jsme byli takto obdařeni? Možná, že na všechny tyto otázky nám odpoví voda sama. Vždyť vody je na Zemi tolik, kolik jí bylo v okamžiku, kdy vše začalo, když vznikal náš svět.

Slzy pod mikroskopom
Rose-Lynn Fisher uvažovala nad tým, či jej slzy spôsobené smútkom vyzerajú inak ako slzy radosti. Aby našla odpoveď na túto otázku, začala ich skúmať pod mikroskopom. Rose študovala 100 rôznych vzoriek sĺz.


Nedostatek spánku a riziko nachlazení
Nedostatek spánku může oslabit váš imunitní systém, urychlit růst nádoru, urychlit diabetes a narušit všechny aspekty vašeho poznání. A to je jen krátký výčet vedlejších účinků. Studené chřipkové období se blíží a bude moudré zamyslet se nad spánkovými návyky. Výzkumy ukazují, že méně než šest hodin spánku za noc mnohonásobně zvyšuje riziko nachlazení.


Houby - vitmínová bomba
Nově začínají být houby považovány za nejlepší zdroj antioxidantu. Houby běžně obsahují vysoká množství prekurzoru vitamínu D - ergosterolu. Vitamin D je nezbytný pro náš imunitní systém, vstřebávání vápníku pro zdravé a silné kosti i zuby. Jeho nedostatek je spojen s vyšším rizikem křivice, osteoporózy i rakoviny prostaty.Hledejme pyramidy v Evropě
Zapomeňte na Egypt, ledejme pyramidy v Evropě. S novými objevy pyramid v Evropě se poslední dobou roztrhl pomyslný pytel. Existují téměř všude, kam se podíváte. Kdejaký kopec ve tvaru pyramidy byl údajně uměle postaven před tisíci lety. Mnozí badatelé popisují také podzemní pyramidy, které nevidíte, ale prý tam opravdu jsou. Vizionáři a citliví lidé popisují světelné pyramidy, které také nejsou vidět.Kamenné koule - I.
Z Argentiny až na Aljašku. Nový seriál o světofém fenoménu, kamenných koulích. Kamenné koule. Pro mnohé jedna z velkých megalitických záhad. Vydejme se společně na dlouhou cestu kolem světa. Navštívíme místa, která jste možná nikdy neviděli a o kterých málo slyšeli. Jak vznikly, kde všude je můžeme vidět?

Velká lékárnička dědka kořenáře - II.
Když užívám jakoukoliv bylinu, je mi zle, otékám, dokonce i zvracím. Když se mažu a masíruji, tak mám nehojící se jizvy, strie, špatně pohyblivé klouby nebo zánět uvnitř těla. Vyplatí se užívat přírodní byliny?

Nový filmový dokument - PREZIDENT.
Ruský dokument o Putinovi. Moderní společnost nepotřebuje koalice a politické strany. Potřebuje vizi a vůdce, který hájí práva občanů na normální život. ajímavé video. Posuďte sami. Najdete ho zde: http://faktax.tv/index.php?page=vfile&file_id=193, nebo zde : http://www.wmmagazin.cz/video/prezident/video-prezident-putin.ht

 


 

 

Košík  

(prázdný)

Hledat

U nás najdete

Předplatné