WM magazin eshop • ISSN 1213-6816

Akční nabídka

Momentálně nejsou žádné slevy

Newsletter

Kanál RSS

Nejsou dostupné žádné zprávy RSS
Reklama

Generátor BG3

Generátor BG3

Novinka - nízkofrekvenční generátor BG3.

Více detailů


11 600 Kč s DPH


 

NÍZKOFREKVENČNÍ GENERÁTOR BG3
Přinášíme vám světovou novinku - multifunkční frekvenční generátor BG3. Za jednu cenu tak získáne hned tři žádané funkce v jednom zařízení.
Tento unikátní nízkofrekvenční generátor pracuje se třemi různými programy:
BG - střídavý bipolární zdroj obdélníkového proudu s frekvencí cca 4 Hz. Výstupní proud generátoru je nastavitelný potenciometrem v rozmezí cca 50 - 100 µA. Maximální výstupní napětí může dosáhnout až +/- 24 V, velikost napětí závisí na velikosti připojené zátěže.
SILVER - stejnosměrný zdroj proudu s automatickým vypnutím při dosažení proudu 4 +/- 0,5 mA. Maximální výstupní napětí je 15 V, vnitřní odpor zdroje proudu v tomto režimu je 1000 ?.
ZAPPER - přelaďovaný nízkofrekvenční generátor (unipolární impulsy) pracuje v rozsahu 10-33 kHz s výstupním napětím 8V a výstupním odporem cca 1000 ?.
Obsah balení:
- frekvenční generátor BG3
- síťový napájecí adapter
- pouzdro
- manuál
Upozornění: Nízkofrekvenční generátor BG3 není lékařské zařízení.

NÍZKOFREKVENČNÍ GENERÁTOR BG3

Novinka - multifunkční frekvenční generátor BG3. Za jednu cenu tak získáte hned tři žádané funkce v jednom zařízení: Funkce BG - Beckovy mikroprody + funkce Silver (příprava koloidu stříbra) + funkce Zapper.

 

Obsah balení:

- frekvenční generátor BG3

- síťový napájecí adapter

- pouzdro

- manuál

Sada nerezových elektrod zdarma:

- univerzální kabeláž

- dvě unikátní malé elektrody pro výstup BG

- dvě nerezové elektrody pro výstup zapper

- univerzální upevňovací pásek

 


Tento unikátní multifrekvenční generátor pracuje se třemi různými programy:

 

BG - střídavý bipolární zdroj obdélníkového proudu s frekvencí cca 4 Hz. Výstupní proud generátoru je nastavitelný potenciometrem v rozmezí cca 50 - 100 µA. Maximální výstupní napětí může dosáhnout až +/- 24 V, velikost napětí závisí na velikosti připojené zátěže (elektrody pro funkci BG jsou v ceně přístroje BG3).

 

 

SILVER - stejnosměrný zdroj proudu s automatickým vypnutím při dosažení proudu 4 +/- 0,5 mA. Maximální výstupní napětí je 15 V, vnitřní odpor zdroje proudu v tomto režimu je 1000 Ω. (Pro využití funkce silver je nutné zakoupit sadu elektrod č.2. (Elektrody č. 2 nejsou v ceně přístroje BG3.).

ZAPPER - přelaďovaný nízkofrekvenční generátor (unipolární impulsy) pracuje v rozsahu 10-33 kHz s výstupním napětím 8V a výstupním odporem cca 1000 Ω (elektrody pro výstup zapper jsou v ceně přístroje BG3)..


 

Nová zkušenost od uživatelů BG3

POUŽÍVÁNÍ BATERIÍ V GENERÁTORU BG3
Jak ušetřit za drahé baterie!

Na základě zkušeností od uživatelů generátoru BG3 vám doporučujeme jak ušetřit za baterie. Místo dobíjecích baterií stačí, když si zakoupíte nejlevnější nedobíjecí baterie. Testovali jsme dobu provozu, která může být cca min. 18 -20 hodin provozu při zapnuté funkci BG

 


Objednávku můžete provést také e-mailem:

jirimatejka@wmmagazin.cz, tel: +420 777 770 609 (606)

Výrobce: www.becktechnology.eu

 

Důležité upozornění: V ceně základního generátoru BG3 nejsou doplňkové elektrody č. 2 pro funkci Silver. Elektrody je nutné zakoupit zvlášť.

 

Upozornění: Nízkofrekvenční generátor BG3 není lékařské zařízení.

 

Košík  

(prázdný)

Hledat

U nás najdete

Předplatné eKnihy