Slevy

Aktuálně nejsou žádné zlevněné produkty.

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Informace

Odběr novinek

WM magazín
WM magazín Skryté skutečnosti č. 195 Zobrazit větší

Pouze online

WM Skryté skutečnosti č. 195

Časopis WM magazín ke stažení. Po úhradě vám zašleme link ke stažení časopisu. Dárkový cesrtifikát.

Více informací

50,00 Kč s DPH

Více informací

wm-195-casopis-wm-magazin-skryte-skutecn

WM magazín Skryté skutečnosti č. 195 – obsah

wm-magazin-195-puvod-slovanu.jpg

Původ a počátky Slovanů

O původu Slovanů nebylo dosud napsáno tolik, jako o jiných evropských národech. Představitelé vědy si vytvořili vyhraněné představy o minulosti a každý jiný výsledek, popírající jejich závěry, považují za kacířský a nepřijatelný. Oficiální věda považuje za nemožné, aby jediné etnikum, o jehož dávné existenci se ani neví, vykonal na celé zeměkouli tolik užitečné práce. wm-magazin-195-veda-a-alchymie.jpg

Setkání vědy s alchymií

Současná věda bere přírodu jako lehkou děvu, s níž si vědátoři mohou dělat co se jim zlíbí v domnění, že jako její páni nemusí nic platit. Omyl, zaplatit se musí vždy, za vše a tvrdě. Alchymie naproti tomu přírodu následuje a umožňuje její kvalitativní proměny. Člověk je součástí přírody a veškeré proměny se tedy vztahují i na něj.

wm-magazin-195-podsveti-vrt-kola.jpg

Na prahu podsvětí

Vzdálené galaxie známe lépe než to, co máme pár kilometrů pod nohama. Superhluboký vrt Kola byl geologický dalekohled, kterým jsme viděli tajemný podzemní svět naší planety. V průběhu vrtu SG-3 se odehrálo několik vědeckých objevů. Doslova každý metr byl zjevením. Až po sedmý kilometr bylo vše správně! Ukázalo se, že téměř všechny naše znalosti o struktuře zemské kůry nejsou správné. Vrt se oficiálně zastavil v hloubce 12 262 metrů...

wm-magazin-195-vutajena-historie.jpg

Utajená historie

Ze zadržování artefaktů a prastarých textů ve svých rozlehlých sklepeních, aniž by k nim umožnili přístup komukoli z vnějšího světa byl dlouho obviňován Vatikán. Tyto utajované poklady, nezřídka kontroverzní historické nebo náboženské povahy, jsou katolickou církví údajně potlačovány, protože by mohly poškodit důvěryhodnost církve, nebo dokonce zpochybnit její oficiální texty.

wm-magazin-195-malta-gozo-koleje.jpg

Pravěké koleje, které nikam nevedou

Jsou Maltské koleje přírodní úkaz, nebo stopy dávné lidské činnosti? A jak mohou být staré? Zkamenělé maltské koleje jsou stopy dávných dopravních prostředků, které neměly kola, ale ližiny. Jaký to byl dopravní prostředek? Domnívám se, že je lepší záhadné koleje na Maltě vidět na vlastní oči, než o nich tisíckrát číst. Vydejme se společně po stopách hádanky, které můžete vidět na ostrovech Malta a Gozo.

wm-magazin-195-klimaticke-periody-03-04.

Klimatické periody roku - březen a duben

Březen sice patří mezi jarní měsíce, ale že by se v něm jaro nějak projevovalo se říci nedá. Spíše jde o měsíc studený a mokrý, protože začíná jarní tání. Jedna pranostika, o které si dovoluji prohlásit, že ji budete znát asi všichni, se vztahuje k měsíci dubnu: BŘEZEN ZA KAMNA VLEZEM – DUBEN, JEŠTĚ TAM BUDEM. To odpovídá velice přesně dlouhodobému průměru.

18-03-03-kota-zulu-664-pruzkum.jpg

Šesté setkání pod Kótou zulu 664

V sobotu, pár hodin po úplňku, se uskutečnilo již šesté setkání pod Kótou zulu 664. Sešlo se nás téměř čtyřicet, měřili jsme vzdušné záporné ionty, diskutovali a meditovali v Iontovém tunelu.V Iontovém tunelu jsem provedl první pokusy negativního vlivu oblečení z umělých vláken na vzdušné ionty. Běžná hodnota záporných iontů v Iontovém tunelu pod Kótou zul 664 je vyšší jak 2 miliony, jak dokladují naše tesy za posledních 6 měsíců.

wm-magazin-195-proroctvi-hopi.jpg Devět proroctví Hopi

Možná, že nás prapravnuci jednou budou zobrazovat jako rozporuplné bytosti z dávných časů zašlých božských technologií, které jejich prarodiče vyvedli na novou cestu ze světa, v němž už se bez masky nedalo přežít. Toto jsou znamení, že velká zkáza je tady: Země se bude kolébat sem a tam. Bílý člověk bude bojovat s lidmi v ostatních zemích – s těmi, kteří jako první ovládli světlo moudrosti. Bude tam mnoho sloupců dýmu a oheň jako ten, který bílý člověk udělal v poušti nedaleko odtud. Ti kdo zůstanou a žijí na místech jako Hopi, budou v bezpečí.

wm-magazin-195-zabijak-toaletni-papir.jp

Tichý zabiják– toaletní papír

V dnešní době je doslova neskutečné, čím si lidé ošetřují po stolici své konečníky.Toaletní papír hýří spoustou vůní, od meruněk až po heřmánek, a o barvách jako fialová, žlutá, modrá se vám ani nesnilo, ale pozor! Zde jsou důvody, proč bychom neměli barevný toaletní papír používat.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: