Slevy

Aktuálně nejsou žádné zlevněné produkty.

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Informace

Odběr novinek

WM magazín
Léčivá síla bosenských pyramid Zobrazit větší

Film Léčivá síla bosenských pyramid

Nový produkt

Léčivá síla bosenských pyramid - Dr. Osmanagich. Dodáno na USB.

Více informací

300,00 Kč s DPH

Více informací

Pro platby na Slovensku můžete použít náš Slovenský účet:
Tatra banka: 2941073841/1100, nebo ČSOB Bratislava: 4027270674/7500

Léčivá síla bosenských pyramid

Záznam přednášky Dr. Osmanagiche v Praze, Národní technická knhovna (2016). Délka přednášky 180 minut.

Nové informace z výzkumu bosenských pyramid. Energie bosenských pyramid. Zdraví prospěšné záporné ionty a lékařské testy.

Vše co nás učí o prastaré historii lidstva je špatně!

Bosenské údolí pyramid je celosvětový fenomén a největší aktivní archeologický projekt na světě.

Podpora projektu bosenských pyramid

Zakoupením podpoříte největší archeologický projekt na světě - pyramidy v Bosně. Výnos z prodeje použijeme na propagaci bosenských pyramid. Projekt bosenských pyramid podporujeme již od roku 2006 v časopise WM magazín Skryté skutečnosti (www.wmmagazin.cz). Viděli jsme první archeologické vykopávky a nové objevy. Dnes jezdíme do Visoka téměř každý měsíc - pojeďte s námi, s Novým cestovatelem (www.novycestovatel.cz). Těším se na vás.

První informace v časopise WM magazín Skryté skutečnosti o pyramidách v Bosně zaujaly tisíce lidí v Česku a na Slovensku. Od té doby jezdí do bosenského údolí pyramid mnoho zájmových, hledající energii bosenské pyramidy Slunce a podzemního labyrintu Ravne. To je naše podpora projektu pyramid ve Visoku. Budeme rádi, pokud se na vašich cestách do Visoka zmíníte o časopise WM magazín, který byl prvním impulsem vašich nových projektů.

Dr. S. Osmanagich

Dr. Osmanagich je objevitel a ředitel Nadace "bosenská pyramida Slunce". Pyramidy u Visoka objevil a poprvé popsal v roce 2005. Dnes navštěvuje bosenské pyramidy víc jak deset tisíc lidí ročně z celého světa. Pojeďte s námi do Visoka. Těším se na vás. Jiří Matějka.

WM magazín a Jiří Matějka

Od roku 2001 vydávám populárně vědecký časopis WM magazín Skryté skutečnosti, který najdete jen v dobrých novinových stáncích. Předplatné časopisu zasíláme kamkoliv v Česku a na Slovensku. Časopis vychází tiskem a v elektronické podobě, kterou odebírají čtenáři z celého světa. Podpořte projekt pyramid v Bosně předplatným. Děkuji.

8 dalších produktů ve stejné kategorii: