Slevy

Aktuálně nejsou žádné zlevněné produkty.

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Informace

Odběr novinek

WM magazín
Tajemství bosenských pyramid 2014 Zobrazit větší

Tajemství bosenských pyramid

Nový produkt

Tajemství bosenských pyramid - Dr. Osmanagich. Dodáno na USB.

Více informací

400,00 Kč s DPH

Více informací

Pro platby na Slovensku můžete použít náš Slovenský účet:
Tatra banka: 2941073841/1100, nebo ČSOB Bratislava: 4027270674/7500

Tajemství bosenských pyramid

Záznam přednášky Dr. Osmanagiche v sále Břetislava Bakaly v Brně. Délka přednášky 170 minut.

Vůbec první přednášky o bosenských pyramidách v Česku a na Slovensku organizoval časopis WM magazín Skryté skutečnosti ve spolupráci s Nadací "Bosenská pyramida Slunce". První, dnes již historické přednášky, se uskutečnily v Praze 14.2.2014, v Brně 15.2.2014 a v Bratislavě 16.2.2014. Filmový záznam je z přednášky v Brně.

Vše co nás učí o dávné historii lidstva je špatně! 

Bosenské údolí pyramid je celosvětový fenomén a největší aktivní archeologický projekt na světě.

Podpora projektu bosenských pyramid

Zakoupením dvd podpoříte největší archeologický projekt na světě - pyramidy v Bosně. Výnos z prodeje použijeme na propagaci bosenských pyramid. Projekt bosenských pyramid podporujeme již od roku 2006 v časopise WM magazín Skryté skutečnosti (www.wmmagazin.cz). Viděli jsme první archeologické vykopávky a nové objevy. Dnes jezdíme do Visoka téměř každý měsíc - pojeďte s námi, s Novým cestovatelem (www.novycestovatel.cz). Těším se na vás.

První informace v časopise WM magazín Skryté skutečnosti o pyramidách v Bosně zaujaly tisíce lidí v Česku a na Slovensku. Od té doby jezdí do bosenského údolí pyramid mnoho zájmových skupin, hledající energii bosenské pyramidy Slunce a podzemního labyrintu Ravne. To je naše podpora projektu pyramid ve Visoku. Budeme rádi, pokud se na vašich cestách do Visoka zmíníte o časopise WM magazín, který byl prvním impulsem vašich nových projektů.

Dr. S. Osmanagich

Dr. Osmanagich je objevitel a ředitel Nadace "bosenská pyramida Slunce". Pyramidy u Visoka objevil a poprvé popsal v roce 2005. Dnes navštěvuje bosenské pyramidy víc jak deset tisíc lidí ročně z celého světa. Pojeďte s námi do Visoka. Těším se na vás. Jiří Matějka.

WM magazín a Jiří Matějka

Od roku 2001 vydávám populárně vědecký časopis WM magazín Skryté skutečnosti, který najdete jen v dobrých novinových stáncích. Předplatné časopisu zasíláme kamkoliv v Česku a na Slovensku. Časopis vychází tiskem a v elektronické podobě, kterou odebírají čtenáři z celého světa.

Podpořte projekt pyramid v Bosně předplatným. Děkuji.

www.novycestovatel.cz/aktualni-cesty

Plakát z prvních přednášek v Česku a na Slovensku.

8 dalších produktů ve stejné kategorii: