Slevy

Aktuálně nejsou žádné zlevněné produkty.

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Informace

Odběr novinek

WM magazín
Nové WM magazín č. 250 Zobrazit větší

WM magazín č. 250

Časopis WM magazín ke stažení – elektronický časopis.
Dárkový certifikát k vytištění.

Více informací

65,00 Kč s DPH

Více informací

Tištěné číslo vychází 22.11.2022. Časopis WM magazín vychází pro předplatitele v tisku každý měsíc. Tisk časopisu je financován z  předplatného. WM magazín vychází také v elektronické verzi. Pokud se vám články líbí, podpořte nás předplatným. Děkujeme. Předplatné časopisu WM magazín →

WM magazín č. 250 obsah

40. stran

 • Vliv magnetismu na potraviny - hrášek, třešeň
 • Maso ošetřené jedovatým plynem
 • Demokracie – neboli vláda lidu
 • Detoxikace
 • Žiju zdravě, ale kouřím
 • Starověké přístavy v horách
 • Konkávnost Velké pyramidy
 • Věda se prohnila až na hranici podvodu
 • Prastaré pyramidy jsou z betonu
 • 5000 let stará formule
 • 12 000 let stará DNA
 • O milování a pravdě

Časopis WM magazín č. 250 ke stažení →

Vliv magnetických pulsů na potraviny - hrášek, třešeň

Nový test. Zdá se, že magnetické pulsy mohou zvýšit bioenergetickou hodnotu potravin, déle zachovat jejich čerstvost a nutriční hodnotu. při průchodu elektrického proudu cívkou se indukuje magnetické pole. Vložíme-li do tohoto pole vodivý předmět, včetně tkáně, pak toto magnetické pole proniká skrz tuto exponovanou oblast a díky vodivému prostředí se indukuje slabý vířivý Farradyův elektrický proud. Pro první test potravin jsem zvolil obyčejný hrášek a třešně. Na obě čerstvě sklizené potraviny působily po dobu 15-20 minut pulsní magnetické proudy (zařízení MPG30). Měřil jsem jejich hodnotu bioenergie před a po aplikaci ... Celý článek najdete v časopisu WM magazín č. 250.

Obsah článku: Vliv magnetického pole na život. Co je bioenergie. První test potravin – hrášek a třešeň.

Maso ošetřené jedovatým plynem

Aby maso na pultech vydrželo co nejdéle a vypadalo stále jako čerstvé, balí se do ochranné atmosféry naplněné vysoce toxickým plynem. Ve skutečnosti 70 procent veškerého hovězího a kuřecího masa (USA a Kanada) podléhá úpravě jedovatého plynu známého jako oxid uhelnatý... Celý článek najdete v časopisu WM magazín č. 250.

Obsah článku: Ochranná atmosféra a maso. Ochranná atmosféra a zelenina. Test balené zeleniny. Balené saláty už nejsou živé.

Demokracie – neboli vláda lidu

Z historie demokracie je zřetelné střídání demokracie a diktatury. Jednoho dne převezme moc diktátor, který je zvolen v demokratických volbách, ať už se sám následně nazývá jakkoli. Tyto cykly se zrychluji s rychlejším přesunem informaci a zrychlující se dynamikou světa. V roce 1925 lidé v Itálii demokraticky hlasovali pro Mussoliniho, v roce 1933 obyvatelé Německa demokraticky zvolili Hitlera a ani Mao Ce-tung se k moci nedostal vojenským pučem ... Celý článek najdete v časopisu WM magazín č. 250.

Obsah článku: Demokracie a diktatura. Podrobit národ lze jen zbraní, nebo zadlužením. Svět rozdělený do pěti kategorií. Svobodné volby, demokracie a energie. Jak funguje regulace trhem? Jaké je z toho ponaučení?

Detoxikace

Detoxikace je proces, jímž se organizmus zbavuje odpadních látek, které vznikají jako produkt každodenních metabolických pochodů, ale i toxických látek, které se v něm hromadí v důsledku řady negativních vlivů, jako je nezdravý životní styl, znečištěné ovzduší či voda, konzumace potravin obsahujících zbytky chemikálií nebo dlouhodobý stres a přepracování. Cílem detoxikace je zbavit se těchto odpadních či toxických látek dříve, než začnou v organizmu narušovat probíhající fyziologické procesy a způsobí tak závažné poruchy vedoucí k onemocnění ... Celý článek najdete v časopisu WM magazín č. 250.

Obsah článku: Co je to detoxikace. Proč je detoxikace potřebná. Nadešel čas pro detoxikační kúru? Detoxikační režim. Kdy je nejvhodnější období pro detoxikaci.

Žiju zdravě, ale kouřím

Snažím se poslední dobou žít zdravěji, i když samozřejmě o tom, co je zdravé, lze diskutovat. Je dobře známo, že kouření způsobuje rakovinu, bereme to jako fakt, ale o čem se málokdy mluví, je to, že 70 % veškerého výskytu rakoviny je u nekuřáků ... Celý článek najdete v časopisu WM magazín č. 250.

Obsah článku: Odnaučený kuřák Hitler. Kuřáci žijí o pár let více. 70 % veškerého výskytu rakoviny je u nekuřáků. Pasívní kouření je výmysl. Protikuřácké akce jsou dobrý byznys. Zákaz kouření není o zdraví.

Starověké přístavy v horách

Vysoko v bosenských horách byly objeveny staré přístavy, které pocházejí z doby, kdy vodní hladina byla o stovky metrů výš. Ve starém vydání knihy „Ilyrové“ jsem četl zajímavou informaci od řeckého cestovatele: „…ve čtvrtém století před naším letopočtem se dalo plout lodí Z Černého moře až do povodí Dunaje, pak řekou Sávou a vedlejšími toky, po Neretvě, až do Jaderského moře“. Podle popisu to byl jeden velký svět plný jezer a zelených ostrovů ... Celý článek najdete v časopisu WM magazín č. 250.

Obsah článku: Pátrání v archivech a staré legendy. Cesta povodím řeky Bosny. Svědectví o přístavech vysoko v horách. Svědectví pohybu mořské hladiny. Vzestup hladiny moří není legenda. Hranice příboje. Důkazy přibývají, průzkum pokračuje.

Konkávnost Velké pyramidy

Jedním z neobvyklých rysů Velké pyramidy je konkávnost jejích stěn, která z této mimořádné stavby dělá spíše osmistěn, než čtyřhranný jehlan. Znamená to, že ve stranách je nika od základny k vrcholu. Tyto viditelné prolákliny dělí každou ze čtyř stran v polovině a vytváří tak osm zvláštních, velmi přesných postranních pyramid. e Velká pyramida je postavena z bloků, mírně skloněných směrem ke středu ... Celý článek najdete v časopisu WM magazín č. 250.

Obsah článku: Tvrzení z roku 1940 potvrdila až letecká fotografie. Mistrovské dílo architektů pyramid. Konstrukční vychytávka.

Věda se prohnila až na hranici podvodu

Jak můžeme sledovat v médiích - iracionalita ve vědě, možná kvůli zvýšeným nárokům, se stala v každém ohledu extrémní. Veřejnost z toho vnímá jen velmi málo. Příkladem, který se stal předmětem veřejného zájmu, je záležitost s kysličníkem uhličitým. Zvolený přístup vykazující naprosté opovržení vědeckou objektivitou má charakter přímého podvodu; tuto „vědu“ už nelze vnímat jinak, než jako formu podivného náboženství zavrhujícího veškeré osvědčené vědecké standardy... Celý článek najdete v časopisu WM magazín č. 250.

Obsah článku: Standardní úskoky úplatné vědy. Teplo, síla, pan Joule a slepí následníci. Další podivnosti.

Prastaré pyramidy jsou z betonu

Je to neuvěřitelné, ale přesto skutečné. O stavbě pyramid, které existovaly prakticky na všech kontinentech, již byly vydány hory knih. Vědci se předhánějí v teoriích o transportu kamenných bloků pomocí dřevěných válců, speciálních kolébek a jiných vynálezů. U těch egyptských přitom všichni vycházejí z odkazu starých historiků Hérodota a Diadora Sicilského, kteří o pyramidách psali. Jenže ty tehdy stály již nejméně tisíc let ... Celý článek najdete v časopisu WM magazín č. 250.

5000 let stará formule

Návod na výrobu vápenného betonu. Velká pyramida sestává z 2,5 milionu bloků, z nichž většina má hmotnost 2 tuny a po jednom by mohly být přesouvány minimálně 60 muži. Některé bloky v pyramidě jsou však až sedmdesátitunové a nebyly zabudovány u její základny, ale až ve výšce 40 metrů. Takový blok by muselo posouvat na dva tisíce mužů ... Celý článek najdete v časopisu WM magazín č. 250.

12 000 let stará DNA

Archeologové objevili lidské vlasy datované do období poslední doby ledové před deseti až dvanácti tisíci lety. Vlasy se neshodují s ničím co známe. Takže tu máme DNA, jejíž stopu nelze sledovat. Nemůžeme určit odkud pochází. Jde jasně o dnes už neexistující populaci, která vymřela před pouhými 11 až 12 000 lety. Tehdy se ale stalo i cosi podivného. Tehdy se ale stalo i cosi podivného s faunou ... Celý článek najdete v časopisu WM magazín č. 250.

Obsah článku: Selektivní vymírání. Rychlé zmrazení. Území bez ledovců je území pyramid.

O milování a pravdě

O milování, pravdě, odevzdávání a smíření. Milování je často spojováno s vlastněním a většinou i s erotikou. Ta je ale jen velmi odpovědným, mimořádným a zranitelným gestem lásky, kdy dáváte komusi sebe v životní víře v jeho Řád, kdo se v tu chvíli stává vámi a dělí se s vámi o vás i o sebe a své genetické zdroje, v sounáležitosti perspektivy rodiny i značného rizika zdraví či života. Většinou je to ale v životě chápáno jako libidní manželská (partnerská) povinnost udělat si vzájemně dobře, tělesná pudová potřeba, závazek nebo pohledávka. Kupodivu i nejstarší povolání ... Celý článek najdete v časopisu WM magazín č. 250.

Obsah článku: Láska a sex. Láska a děti. Tři základní pilíře lásky. Láska a práce. Láska a smysl života. Láska a emoce. Nevlastnit, ale milovat.

Časopis WM magazín č. 250 ke stažení → Pokud vám časopis WM magazín líbí, podpořte časopis předplatným →. Děkuji. Jiří Matějka.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: