Slevy

Aktuálně nejsou žádné zlevněné produkty.

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Informace

Odběr novinek

WM magazín
WM magazín č. 170 Zobrazit větší

Pouze online

WM Skryté skutečnosti č. 170

Časopis WM magazín ke stažení. Po úhradě vám zašleme link ke stažení časopisu.

Dárkový cesrtifikát ke stažení.

Více informací

50,00 Kč s DPH

Logo GP WebPay Logo: Akceptovány typy platebních karet

Více informací


wm-170-casopis-wmmagazin-obalka.jpg

WM magazín Skryté skutečnosti č. 170

Objev v podzemním labyrintu Ravne 2

V Bosenském Údolí pyramid byly objeveny nové podzemní chodby, které dostaly název Labyrint Ravne 2. Při úpravě terénu došlo k sesuvu svahu a pracovníci uviděli vstup do podzemí. Koncem roku 2015 navštívila Ravne 2 expedice časopisu WM magazín s detektorem kovů. Před vstupem jsme objevili kovový předmět starý tisíce let.Film o objevu v Ravne 2 nejdete zde.

wm-170-objev-podzemi-ravne-kov.jpg

Ropa není fosilní palivo, možná příčina konfliktu na Ukrajině

Ropa není fosilní palivo. Ropa je abiotický přírodní produkt. Ropa nevznikla z mrtvých dinosaurů a pravěkých rostlin. Rusové prováděli hlubinné „abiotické“ vrty v oblasti Dněpru a Dombasu, což je oblast, která je geology považovaná za území bez fosilní ropy. Cekem zde bylo vyvrtáno 60 studní, z nichž je dnes 37 komerčně využívaných. Ruské Abiotické vrty mají výnosnost – produktivitu - 62 %. Vrty prováděné ve stejné ropné pánvi americkou společností Alaska’s North Slope, mají výnos pouhých 10%. Dnes je provedeno dalších 310 ultra hlubokých vrtů. Hlubinné vrty probíhaly v tichosti, bez pozornosti medií.

wm-170-ropa-neni-fosilni-palivo-ukrajina

Globální oteplování způsobuje Slunce

Čím ho chtějí zastavit, když nic takového neexistuje? Globální oteplování nahrazeno změnou
klimatu. Obchod s globálním oteplováním. Kritika globálního oteplování. Středověké teplé období. Ochlazování po druhé světové válce. Změny teplot na Zemi způsobuje Slunce. Zastrašování klimatickou katastrofou.

wm-170-oteplovani-zpusobuje-slunce.jpg

Největší podvod v historii medicíny

Dnešní, často opěvovanou tezí bývá tvrzení, že nasycený tuk v potravinách způsobuje zanášení cév a srdeční nemoci. Hlavní problém s tímto medicínským „faktem“ je ten, že se nejedná o vůbec žádný fakt. Je to klamavá a mylná hypotéza, pocházející z 50. let min. století, která nebyla nikdy prokázána. Spotřebu nasycených tuků nebylo možné dát do spojitosti se zvýšenými riziky koronárních srdečních onemocnění, mrtvic nebo kardiovaskulárních nemocí.

wm-170-tuk-podvod-v-medicine.jpg

Chronický nedostatek jódu

Populace v České republice a podle dostupných pramenů i v jiných rozvinutých zemích trpí chronickým nedostatkem jódu v potravě. Dostatečný příjem tohoto prvku je zcela nezbytný pro tvorbu thyroxinu – hormonu štítné žlázy a správnou funkci metabolismu.

wm-170-nedostatek-jodu.jpg

Očkovat nebo ponechat infekcím volný průběh?

I když po zavedení vakcín došlo ke snížení výskytu spalniček a příušnic, vědci nyní zjišťují, že tyto dětské infekce plní cennou funkci a možná jsou i nezbytné pro normální vývoj našeho imunitního systému. Je mnoho nemocí, u kterých byly prokázány jejich protirakovinné účinky. Jako příklad si můžeme třeba uvést remise tumoru po infekci spalničkami, která byla zdokumentována v lékařské literatuře. Vědci už nějakou dobu vědí, že infekce prodělané raném věku nás v pozdějším životě chrání proti různým druhům rakoviny.

wm-170-ockovani-nebo-ne.jpg

Neutralizace chlóru vitaminem C

Čištění vody chlórem zabránilo vypuknutí nemocí, jako je cholera. Na druhou stranu, chlórování pitné vody je příčinou současné epidemie srdečních onemocnění a rakoviny, abych vyjmenoval alespoň pár. Chlór může být neutralizován vitamínem C, před tím, než vstoupí do těla, nebo dokonce i poté, co byl zkonzumován. Vitamín C je známý jako kyselina askorbová, nebo askorbát sodný. Bez ohledu na pojmenování, obě „Céčka“ dokážou chemicky zničit chlór.

wm-170-voda-chlor-vitaminc.jpg

Nukleární války v minulosti

O možné realitě dávných nukleárních válek v historii lidstva. Mnozí vědci se domnívají, že mezi mimozemskými civilizacemi daleko v kosmu zuří smrtící hvězdná válka. Dokazují to nevysvětlitelné exploze, potvrzené astronomy. Slované, Titáni, Olympané a planeta X. Sláva boží, zbraň „miliónu sluncí“.

wm-170-nuklearni-valky-minulost.jpg

Šamanská magie

Šamani údajně dovedou na základě intimní znalosti bohů a démonů předpovídat budoucnost. Vůli bohů vyčtou z různých puklin v kamenech, šustění listí ve větru. Vidí v transu místa, kde lovci najdou zvěř, mají schopnost uzdravovat nemocné a očarovat zdravé. Léčebné rituály šamanů jsou si všude na světě podobné.

wm-170-saman-magie.jpg

Hitlerův fantastický vesmír

Podivná civilizace našeho století. Zcela bez povšimnutí tak na evropském kontinentě a v reálném čase vyrůstala civilizace naprosto odlišná od okolního světa. Patřila k světu oddělenému od našeho, od světa, který známe po šest nebo sedm století. Země a celý vesmír se podílí na stejném pohybu, je živoucím organismem, kde se vše obráží ve všem. Nauka o cyklech a téměř magických vztazích mezi člověkem a vesmírem dodává sílu nejvzdálenější tradiční myšlence. Přivádí znovu na scénu nejstarší proroctví, báje a legendy, dávná témata geneze, potopu, obry a bohy.

wm-170-hitlr-vesmir-teorie-ledove-komety

Něco pro ty, co nevidí chemtrails

Odborníci se nám snaží namluvit, že chemtrails jsou běžné kondenzační stopy za letícím letadlem. Stále tomu věříte? Jedním z hlavních cílů operace bylo přilákat pozornost k realitě ovlivňování počasí. NASA má řadu úkolů věnovaných studiu aerosolů a jejich účinků na prostředí a počasí.

wm-170-chemtrails-zanoreni-praskovani.jp

Historické hranice Ukrajiny

Ignorování dějin a neznalost historie nás kvalifikuje na kandidáty nového zotročení. Ukrajina byla do roku 1654 nepatrný státeček, v rozmezí gubernie. Od roku 1654 do roku 1917 ruští carové darovali Ukrajině rozsáhlé území na severozápadě, včetně Kyjeva. Kyjev byl původně prvním hlavním městem Ruska. To si musíte uvědomit.

wm-170-ukrajina-historicke-hranice.jpg

Zika: Skutečná příčina epidemie?

O tomto média nechtějí slyšet. Kolumbijský prezident uvedl, že zaznamenali 3177 těhotných žen s virem zika a ani jedno z dětí nemá mikrocefálii. Virus Zika operuje jinak v Brazílii a jinak v Kolumbii? Brazilské děti mají mikrocefalii, kolumbijské ne.

wm-170-zika-epidemie-chripka.jpg

Léčivá síla Bosenských pyramid

Přednáška Dr. Osmanagiche se uskuteční v neděli 3. 4. 2016 v Národní technické knihovně (NTK), od 16.00 do 19.00 hodin. Prezentace nových informací z výzkumu bosenského údolí pyramid bude trvat cca 3 hodiny, a bude simultánně překládána do českého jazyka. Adresa: NTK, Technická 6, Praha - Dejvice. Vstupenky objednávejte v našem e-shopu, nebo stačí e-mailem: jirimatejka@wmmagazin.cz, nebo tel: +420 777 770 609; 777 770 608. Počet vstupenek je omezený.

wm-170-prednaska-osmanagich-pyramidy-pra


Pokud vás informace v časopise WM magazín oslovily, podpořte nás předplatným, nebo dobrovolným příspěvkem na účet: IBAN: CZ95 0100 0000 8622 9400 0207 / v.s. 1111. Děkujeme.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: